75-lecie Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

naWrzucaj Dziekanowi Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

Akcja charytatywna naWrzucaj Dziekanowi Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH

Święta Dzieciom organizowane są przez Uczelnianą Radę Samorządu Studentów AGH.  W tym roku wspieramy Fundacje na rzecz dzieci z chorobą nowotworową WYSPY SZCZĘŚLIWE.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy znaczącą kwotę na rzecz organizacji wspierającej dzieci w trakcie leczenia onkologicznego.

Wasze zaangażowanie to dowód na to, że razem możemy pomagać, tym którzy tego potrzebują.