Dyplomy dla najlepiej ocenianych dydaktyków Wydziału

Dyplomy dla najlepiej ocenianych dydaktyków

Dyplomy dla najlepiej ocenianych dydaktyków Wydziału

Wręczenie dyplomów dla najlepiej ocenianych dydaktyków Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH w ankietyzacji prowadzonej w AGH.

Prorektor ds. Kształcenia prof. dr hab. inż. Wojciech Łużny oraz Pełnomocnik Rektora ds. Jakości Kształcenia dr hab. inż. Paweł Hanus, prof. AGH wystosowali listy gratulacyjne do najlepiej ocenianych przez studentów nauczycieli akademickich.

W piątek 12 kwietnia 2024 r. w Auli AGH odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów dla najlepiej ocenianych dydaktyków w ankietyzacji prowadzonej w AGH. W uroczystości brał udział Rektor AGH, prof. dra hab. inż. Jerzy Lis oraz przedstawiciele władz poszczególnych wydziałów. Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki reprezentowała dr hab. inż. Aneta Zima, prof. AGH, Prodziekan ds. Kształcenia.

Akcja ankietyzacji prowadzona w naszej uczelnie wspólnie z URSS AGH - Uczelnianą Radą Samorządu Studentów AGH przynosi konkretne dane dot. kształcenia, niezwykle istotne w procesie jego udoskonalania. Oprócz średniego wyniku oceny z ankiet studenckich, wśród kryteriów wyróżnienia znalazły się: stuprocentowa zgodność z regulaminem studiów; stuprocentowa zgodność z sylabusem prowadzonego przedmiotu; wskaźnik responsywności powyżej wydziałowej średniej i co najmniej dziesięcioosobowa statystyka. Dzięki ankietyzacji wyłanianie jest grono nauczycieli najlepszych, prowadzących najciekawsze zajęcia i co najważniejsze docenianych przez samych studentów.

Dyplomami dla najlepiej ocenianych dydaktyków Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH zostali wyróżnieni:

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy! Chapeau bas za zaangażowanie i wkład w dydaktykę na wysokim poziomie.