Dzień z firmą Cersanit - relacja

Dzień z firmą Cersanit 16-4-2024

Dzień z firmą Cersanit - relacja

Na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH miało miejsce interesujące wydarzenie - Dzień z firmą Cersanit

We wtorek 16 kwietnia 2024 r. na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki  w ramach Dnia z firmą Cersanit S.A.  odbył się wykład dla studentów, doktorantów i pracowników.  Magdalena Janus, chief technologist oraz Bartosz Jabłoński, senior lean manufacturing - pracownicy firmy Cersanit S.A. – przedstawili tradycyjne i nowe technologie w produkcji płytek w Cersanit S.A. Tematyką wykładu była prezentacja produkcji płytek ceramicznych na prasach tradycyjnych i w nowej technologii Continua+ oraz różnice między technologiami.

Doświadczeni specjaliści Cersanit przedstawili również badania laboratoryjne, jakie wykonywane są dla kontroli procesu produkcyjnego. Zaprezentowali, jak rozwija się technologia zdobienia płytek poprzez aplikacje cyfrowe i wprowadzili do tematu znaczenia Lean w procesie produkcji.

Uczestnicy zyskali możliwość poznania lidera branży, wzięcia udziału w wykładzie prowadzonym przez doświadczonych praktyków i konkursie z nagrodami oraz zdobyli informację o:

W ramach Dnia z firmą Cersanit S.A. odbyły się również spotkania indywidualne, podczas których była możliwość konsultacji dotyczących dokumentów aplikacyjnych lub przeprowadzenia próbnej rozmowy rekrutacyjnej z pracownikami z działu HR.

Załączniki:

Dzień z firmą Cersanit S.A.
Staż w firmie Cersanit S.A.
Konkurs Cersanit na najlepszą pracę inżynierską

Relacja fotograficzna z Dnia z firmą Cersanit na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH / 16-4-2024

Dzień z firmą Cersanit - fotorelacja