Święto Nauk Ścisłych w AGH

Święto Nauk Ścisłych w AGH Dni prof. Antoniego Hoborskiego

Celem organizacji Święta Nauk Ścisłych w AGH - Dni prof. Antoniego Hoborskiego jest upowszechnienie i popularyzacja potrzeby rozwoju nauk ścisłych i świadomości ich właściwego nauczania w szczególności w środowiskach nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych i akademickich oraz otoczeniu przedsiębiorców - jako konsumentów efektów pracy naukowców oraz potencjalnych przyszłych pracodawców dla absolwentów szkół wyższych.

Wydział Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH reprezentuje nauki chemiczne. Na tegorocznym Święcie Nauk Ścisłych świętowano również 75-lecie Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH.

Święto Nauk Ścisłych w AGH i obchody Jubileuszu Wydziału Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH