Oferty pracy w projekcie NCN na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

Oferta pracy w projekcie NCN

Oferty pracy w projekcie NCN na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki

Rekrutacja do pracy przy projekcie NCN: Badania mechanizmów narastania wielofazowych zgorzelin ochronnych na wybranych grupach materiałów wysokotemperaturowych z wykorzystaniem spektroskopii ramanowskiej w warunkach in-situ i ex-situ

Do 29 kwietnia 2024 r. trwa rekrutacja na stanowiska doktorant-stypendysta i student/doktorant-stypendysta przy projekcie finansowanym przez Narodowe Centrum Nauki w ramach konkursu OPUS-25. Wykonawcy będą uczestniczyć w realizacji projektu „Badania mechanizmów narastania wielofazowych zgorzelin ochronnych na wybranych grupach materiałów wysokotemperaturowych z wykorzystaniem spektroskopii ramanowskiej w warunkach in-situ i ex-situ” pod kierunkiem dra inż. Macieja Bika na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Oferta skierowana jest do doktorantów i studentów II stopnia.

Wyniki badań będą publikowane w renomowanych czasopismach.

Szczegółowe warunki rekrutacji:

Doktorant-stypendysta 1